Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Grzegorz Hussak - ATELIER FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Fotografia produktowa
Cykl zdjęć ukazujących produkt z jednej bądź kilku stron (możliwa prezentacja animacji 360 stopni) do oferty firmowej, katalogu, materiałów promocyjnych.
Przedmiot zostaje przygotowany przez fotografa do sesji zdjęciowej: oczyszczony z pyłu w razie konieczności, sfotografowany na białym lub czarnym tle (z odbiciem lub bez). Wyretuszowany, wywołany cyfrowo (podstawowa obróbka komputerowa) i dostarczony w wersji elektronicznej do dalszej eksploatacji.
·         Cena zaczyna się od 10 do 50 zł za zdjęcie,
w zależności od zaangażowania i problematyki ujęcia.
 
Fotografia reklamowa, artystyczna, mody
Indywidualny sposób ujmowania scenerii do zastosowań reklamowych, promocyjnych oraz własnych. Zaczynając od doboru scenerii, jej urządzenia, przez wybór modelek i modeli, stylizacji osób, ustawieniu świateł i efektów specjalnych, kończąc na sesji zdjęciowej i obróbce.
·         Cena wacha się w granicy od 200 zł ( w wypadku zastanej aranżacji, bez modeli), do ok. 600-1200 zł za sesję. Z wynagrodzeniem dla stylistów, modelek i modeli cena proporcjonalnie wzrasta.
 
Fotografia reportażowa i okolicznościowa
Cykl zdjęć danego wydarzenia kulturowego. Reportaż może obejmować sesję ze ślubu, chrzcin, komunii i indywidualnych imprez okolicznościowych.
·         Cena od 300 zł np. za Sakrament Chrztu, Komunię Św. + zdjęcia grupowe, rodzinne reportażowe z uroczystego obiadu, do 1200 zł za ślub.
 
Fotografia dokumentalna, architektury i wnętrz
Kompleksowe dokumentowanie przebiegu prac budowlanych, renowatorskich danego obiektu, tworzenie animacji metodą poklatkową, fotografie gotowych obiektów z zewnątrz i wewnątrz z użyciem światła dziennego, sztucznego i studyjnego.
·         Cena jednorazowego cyklu zdjęciowego (od kilku godzin do dnia pracy fotografa) 100 zł.
Cykl i dokumentacja długoterminowa z etapów powstawania obiektu 900 zł.
 
 
Podane ceny są przykładowe, w zależności od potrzeb rozbudowy i angażu w plan zdjęciowy, należy doliczyć koszty dojazdu fotografa do celu, wynagrodzenie dla modelek i modeli + stylisty oraz wszystkie dodatkowe koszty korzystania ze scenerii, obróbkę zdjęć i koszt wydruku.
 
W celu ustalenia szczegółów pracy, proszę o kontakt pocztą e-mail, telefoniczny lub tradycyjny, listowy.
 
 
Dane kontaktowe:
 
Atelier Fotografii Artystycznej Grzegorz Hussak
Opole 45-056, Kośnego 44/11
Tel. 607 719 620
strona internetowa: www.ghussak.wix.com/grzegorz
Aktualności
Sztukateria gipsowa i betonowa


Wykonujemy Powłoki Dekoracyjne


Renowacja Zabytków